malaysia dating websitestrapon femdom sex chatborovets web camrochester new york singleshttp://smittytaxidermy.com/boy-dick-web-cam-b196
Get Adobe Flash player
Jeśli chcesz przekazać 1% podatku dla ISRS Culani, wpisz do PIT nasz KRS:
00 0001 0104
Dziękujemy! ----------------------------------
Warto zobaczyć na innych stronach:

Drugie miejsce curlerów w Pradze!

p1160253

Srebro dla drużyny curlingu na wózkach ISRS „Culani”! 

Z radością informujemy, że drużyna ISRS „Culani” zajęła po raz kolejny doskonałe drugie miejsce w Otwartych Międzynarodowych Mistrzostwach Czech w Curlingu na Wózkach 2012!

Zawody odbyły się 28 – 29.04.2012 r. w hali curlingowej Roztyly w Pradze (Czechy). W dwudniowych zmaganiach rywalizowały ze sobą wyłącznie drużyny, które uzyskały wcześniej kwalifikacje podczas wielomiesięcznych rozgrywek (od września 2011 do marca 2012) w ramach Międzynarodowej Ligi w Curlingu na Wózkach.

Gospodarzem przedsięwzięcia był S.C. Praski Instytut Jedličkova o. s. (praska organizacja działająca na rzecz aktywnej rehabilitacji poprzez m. in. sport) przy współpracy z Federacją Osób Niepełnosprawnych Republiki Czech oraz Czeskim Związkiem Curlingu.
Wszystkie mecze odbywały się w świetnych warunkach sportowych, zgodnie z aktualnym światowym regulaminem curlingu na wózkach.

Drużyna ISRS „Culani” ugruntowała swoją pozycję utrzymując wynik z ubiegłorocznych Mistrzostw Czech – wówczas także zajęliśmy drugie miejsce, ustępując również wyłącznie drużynie gospodarzy.

Postawa drużyny polskiej, zarówno podczas Mistrzostw Czech jak i całego cyklu zawodów w zakończonym właśnie sezonie 2011/2012 zasługuje na wyrazy uznania. Pomimo braku warunków do treningu w Polsce zawodnicy wraz z trenerem uczestniczyli w wielu turniejach w Czechach, aranżowali zajęcia wyjazdowe na torze w Bełchatowie, korzystali z gościnności zaprzyjaźniowego klubu, aby trenować w piątkowe noce na warszawskim Torwarze…  Efektem są: wicemistrzostwo Otwartych Międzynarodowych Mistrzostw Czech, pierwsze miejsce w turnieju o Puchar miasta Trutnov (Czechy), dobre mecze w trakcie Ligi Czeskiej i uzyskanie kwalifikacji do Mistrzostw Czech, świetne drugie miejsce w Międzynarodowym Turnieju w Curlingu na Wózkach w Pradze (listopad 2011), gdzie zmierzyliśmy się m. in. z wicemistrzami paraolimpijskimi.

Dzięki bardzo życzliwej współpracy z klubami z Czech oraz ogromnej pomocy finansowej przyznawanej kolejny rok z rzędu ze strony Urzędu Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy mogliśmy kontynuować rozwój drużyny curlingu na wózkach i sięgać po kolejne sukcesy – zgodnie z ubiegłorocznymi obietnicami.

Jeszcze raz składamy bardzo serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy nam zaufali oraz dla których nasza praca i pasja stanowią wartość, w którą warto inwestować:

  • Urzędowi Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawa za wsparcie finansowe udziału w Lidze Czeskiej
  • Zarządowi Firmy SARENS Polska Sp. z o.o. za pomoc finansową, bez której wiele rzeczy nie byłoby możliwych
  • Andrzejowi Jankowskiemu za gościnność podczas treningów
  • Arkowi Detynieckiemu za wsparcie teoretyczne.

Tak bogaty w sportowe doświadczenia rok skłania nas do dołożenia wszelkich starań, aby drużyna ISRS „Culani” mogła wziąć udział w eliminacjach do Mistrzostw Świata w Curlingu na Wózkach, które odbędą się w listopadzie 2012 w Finlandii. To nasze ogromne marzenie – oby się spełniło…

Drużyna curlingu na wózkach w składzie:
Eugeniusz Błaszczak – skip
Maciej Karaś – wiceskip
Jarosław Gosz
Agnieszka Kachel
Jacek Wodzyński

Opieka trenerska oraz wsparcie wszelkie: Krzysztof „Chris” Balcerzak.

ursynow

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Nasi Przyjaciele:
Zobacz w galerii:
2011-02_zmp-w-wa-371
Licznik tyka:
Najnowsze wpisy:
Archiwum wiadomości: