malaysia dating websitestrapon femdom sex chatborovets web camrochester new york singleshttp://smittytaxidermy.com/boy-dick-web-cam-b196
Get Adobe Flash player
Jeśli chcesz przekazać 1% podatku dla ISRS Culani, wpisz do PIT nasz KRS:
00 0001 0104
Dziękujemy! ----------------------------------
Warto zobaczyć na innych stronach:

Mistrzostwa Polski w szermierce na wózkach (09-11.12.2011)

Jako jedyny reprezentant ISRS Culani brał w nich udział Michał „Junior”Nalewajek. Walki grupowe zaczął od dwóch porażek przegranych do 0 po,których chciał zakończyć ‚karierę sportowca’ i przerwać zawody. Dzięki Chrisowi opanował trochę nerwy i kontynuował dalej walki, które bez większych problemów wygrał (pozostałe trzy).

Mamy medal!

Pierwszą walkę pucharową o 8 wygrał bez większych problemów z młodym zawodnikiem– Alanem.W walce o strefę medalową zmierzył się ze Zbyszkiem Wyganowskim, z którym stoczył zwycięską, ładną walkę. Na szczególną uwagę zasługuje pojedynek o finał
z Norbertem Całką.Walka cały czas była bardzo wyrównana i trwała, co się rzadko zdarza, aż cztery i pół minuty samego pojedynku. Mimo dużych emocji, które nam Michał dostarczył, przegrał do 12. Po tej walce nasz Prezes stwierdził, że Michał stał się dojrzałym szermierzem, choć wiele jeszcze musi pracować.
Wielkie podziękowania dla wszystkich trenerów i sparingpartnerów, za to że każdy z Nich dołożył swoją cegiełkę do sukcesu Michała.
Jutro szpada. Czekamy na powtórkę.

Andrzej Nalewajek

no images were found

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Nasi Przyjaciele:
Zobacz w galerii:
dsc_9327
Licznik tyka:
Najnowsze wpisy:
Archiwum wiadomości: