malaysia dating websitestrapon femdom sex chatborovets web camrochester new york singleshttp://smittytaxidermy.com/boy-dick-web-cam-b196
Get Adobe Flash player
Jeśli chcesz przekazać 1% podatku dla ISRS Culani, wpisz do PIT nasz KRS:
00 0001 0104
Dziękujemy! ----------------------------------
Warto zobaczyć na innych stronach:

1 procent dla CULANI

Przecież 1% podatku to dla Ciebie tak niewiele…

Wpływy pochodzące z 1% podatku stanowią znaczną część finansów ISRS Culani. Dlatego prosimy o pamiętanie o naszym Stowarzyszeniu również w momencie wypełniania zeznań podatkowych za rok 2011.

 

Przekaż 1% podatku: my zamienimy je w 100% nadziei!

Obecnie przekazanie 1% jest bardzo łatwe: wystarczy w formularzu PIT, w rubryce wskazującej OPP (czyli Organizację Pożytku Publicznego) wpisać:

jedynie numer KRS: 00 0001 0104.
Urzędy skarbowe dokonają przelewu stosownej kwoty na konto Stowarzyszenia już bez Waszego udziału.

Przypominamy także, że podatnik ma prawo wyrazić zgodę na podanie swych danych osobowych (imienia, nazwiska oraz adresu) organizacji pożytku publicznego; informacje te przekazuje nam pod koniec roku urząd skarbowy. Zgodę podatnik wyraża w formularzu PIT, zakreślając znakiem X odpowiednią rubrykę.

Podstawy prawne:

  • Ustawa z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych.
  • Ustawa z dnia 20 listopada 1998 r. o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne
  • Ustawa z dnia 6 listopada 2008 r. o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz niektórych innych ustaw.

1% podatku = 100% zaufania

Nigdy nie zawiedliśmy naszych darczyńców: rozliczenia finansowe naszej działalności są powszechnie dostępne (choćby na naszej stronie www), a sukcesy naszych zawodników oraz zadowolenie podopiecznych mówią o tym, że są to dobrze ulokowane pieniądze.

Nasi Przyjaciele:
Zobacz w galerii:
2011-03-trutnov-22
Licznik tyka:
Najnowsze wpisy:
Archiwum wiadomości: